קבוצת שקל השקל שלך, האחריות שלנו
כניסה  לתיק  לקוח כניסה לתיק לקוח
חיפוש
שקל משכנתאות
שירות ללקוח
שירותים משלימים
מידע וכלים עבורך
צור קשר
לקוחות ממליצים

לקוחות ממליצים

סקר שביעות רצון -  גיא איסק 
אני רוצה להודות לדני על שירות מקצועי אדיב אשר ניתן בכל שעה. אני  אמליץ לכל אחד שצריך לקחת משכנתא לבחור בשקל ובמיוחד בדני בודו. אני עובד עם הרבה נותני שירות ולעולם לא קיבלתי יחס כזה מקצועי ואדיב. בנוסף, קיבלתי שירותים בנושאים כמו: עזרה עם מסמכים ונושאים נוספים כמו שליחויות שבוצעו על ידי דני מעבר למה שהוא היה צריך לעשות. 

דני תודה רבה על שירות מקצועי, אדיב וברמה גבוהה. זה אחד הפעמים שאני שלם עם כל שקל שניתן לשקל משכנתאות. השירות היה מעל ומעבר גם אחרי שסיימנו את התהליך. תודה רבה על הכל!

> לקריאת כל הסקר לחצו כאן

 

סקר שביעות רצון - איתי שיקאר  
בתהליך קניית הבית ובכללי בחיים קיבלתי שירות מהרבה ספקים ונותני שירות. כאן באמת היה שירות אמיתי, אמין, מהיר ומקצועי. תוך שבוע סגרתי משכנתא שמתאימה לי ולא לבנק. אני רוצה להגיד תודה לדני ולטלי על השירות האדיב והמסור. אם מישהו היה פונה אליי בנושא משכנתא הייתי ממליץ בלי למצמץ. תודה על הכל. 

> לקריאת כל הסקר לחצו כאן

 

סקר שביעות רצון - גל אורן

דני וטלי היו נהדרים, זמינים ונגישים בכל שעה ובכל שלב ומעבר לכך גם רציניים ומקצועיים. 

> לקריאת כל הסקר לחצו כאן

 

סקר שביעות רצון - אמיליה גנו
קיבלתי שירות ויחס מעולה מדני וטלי. הכל היה מצויין,ממליצה בחום גם לאחרים. 

> לקריאת כל הסקר לחצו כאן

 

סקר שביעות רצון - לירז דבוש
דני היקר נותן שירות מקצועי ואדיב מאוד. עוד לפני הפגישה הרשמית דיבר איתי בטלפון ארוכות ולאחר מכן דיבר גם עם בעלי. נפגשנו היכן שהיה לנו נוח ודני התאים את עצמו אלינו. הפגישה התנהלה באופן מאוד חביב ואינפורמטיבי. לאחר מכן, יצרה איתנו קשר גם טלי ויצרה חבילת שירות מושלמת. קיבלנו תנאים טובים מאוד ושירות מעולה, על זה נאמר "שווה כל שקל" :) 

> לקריאת כל הסקר לחצו כאן

 

סקר שביעות רצון - כץ פרנקו דניאל
היועץ שליווה אותנו בתהליך היה דני בודו.אילולא דני, היינו הולכים לאיבוד בסבך התהליך של לקיחת משכנתא. דני היה מקצועי, אדיב וזמין לאורך כל שעות היום, לכל שאלה, עניין וכל דבר ולו הדבר הכי קטן. דני סייע לנו מעל ומעבר למצופה ממנו כיועץ משכנתאות ונתן לנו תחושה שיש על מי לסמוך בתהליך. מעבר למקצועיות ולאדיבות, דני הוא איש מקסים ונעים הליכות שנהנו לתקשר איתו וגילה הרבה סבלנות במהלך כל התהליך שהיה מעייף ומייגע. אני ממליצה בחום לכל מי שמתלבט בתהליך כזה, לקחת ייעוץ מסוג שכזה, ואם התמזל מזלו של האיש מן הישוב לקבל את דני כיועץ – הרווח הוא גדול שבעתיים.

בנוסף אני רוצה להודות לטלי, עזרה לנו מאוד בכל הטיפול במסמכים וטלפונים מול הבנק והקבלן.
תודה על העזרה - מאוד, מאוד מעריכים ! ישר כח ?

> לקריאת כל הסקר לחצו כאן

 

סקר שביעות רצון - אסף ועמית הרשקוביץ
מרגע הפגישה עם דני ועד רגע החתימה על מסמכי המשכנתא הרגשנו שאנחנו בידיים טובות. מקצועיות ומיומנות. דני וטלי היו זמינים בכל שאלה. נתנו שירות ברמה גבוהה, סבלנות ואדיבה. הכי חשוב - ברמה המסחרית דני השיג עבורנו תוצאה טובה ובמילותיו של חבר משפחה שעובד במחלקת המשכנתאות בבנק - "הצעה חריגה ואי אפשר להתחרות בה"

> לקריאת כל הסקר לחצו כאן

 

סקר שביעות רצון - נופר ודורון קלזי
השירות היה מעולה! דני וטלי עשו עבודה מצויינת, עזרו לנו בכל מה שהיינו צריכים ותמיד היו שם בשבילנו. תודה רבה!

> לקריאת כל הסקר לחצו כאן

 

סקר שביעות - אוראל ובר נזרי 
השירות של דני וטלי היה מדהים! שירותיים מאוד, מקצועיים ומגדלי ראש. ללא ספק אמליץ בחום!
תודה רבה

> לקריאת כל הסקר לחצו כאן


סקר שביעות - שרה סנדיק
יחס אדיב, נעים, מסביר, סבלני, זמין ומלווה בכול שעות העבודה ומעבר במידת הצורך. שירות נפלא, אמליץ לקרוביי.

> לקריאת כל הסקר לחצו כאן

 

סקר שביעות - נועם תאומים
השירות שניתן לי ע"י דני בודו היה מקצועי ונעים ביותר. השילוב בין ידע נרחב והתמצאות בתחום לנועם ההליכות, השפה הברורה וההסברים היסודיים, נתנו לנו ביטחון מלא במהלך כל תהליך לקיחת המשכנתא. אנו מרוצים מהיחס הנעים, הזמינות, השירות ומעל הכול מהתוצאה הסופית של תכנון המשכנתא שמתאימה לצרכים והיכולות שלנו. תודה רבה מקרב לב. נמליץ בחום גם לחברנו ליהנות משירותי ייעוץ המשכנתא המעולים שלכם. 

> לקריאת כל הסקר לחצו כאן

 

סקר שביעות - דודי סיטבון
בתחילת חודש מרץ 2018 נפגשתי עם דניאל בודו. איש מקסים מאוד ומקצוען אמיתי!!! 
דניאל עזר לי מאוד בכל התהליך מתחילתו ועד סופו, תמיד היה זמין בשבילי לכל שאלה או בקשה ותמיד בחיוך ואדיבות. בהמשך הדרך ענבל יהב נכנסה לתמונה וגם היא תמיד הייתה זמינה בשבילי לכל שאלה או בקשה ובאדיבות ומקצועיות. 
דניאל וענבל היה לי ממש כיף להכיר אתכם ולעבוד אתכם. עזרתם לי מאוד! דודי סיטבון

> לקריאת כל הסקר לחצו כאן

 

סקר שביעות - אילנית נסב
עלי לציין בשמחה ולטובה את המקצועיות והשירותיות של ענבל ודני. זכינו להגיע דרך המלצה חמה לדני אשר הקדיש לנו המון מזמנו במסירות רבה, תמיד בחיוך ועם המון המון סבלנות. כן ירבו כמותם.

> לקריאת כל הסקר לחצו כאן

 

סקר שביעות רצון - ליאור קינסברונר
נהניתי מהעבודה מול דני, זמינות מירבית, אדיבות ומקצועיות בכל שלבי התהליך. 

> לקריאת כל הסקר לחצו כאן

 

סקר שביעות רצון - דורון קניגסברג
אין בפי מספיק מילים בכדי לתאר את החוויה המדהימה שעברתי בזכות דני ענבל וקארין. הצוות הכי מקצועי אדיב זמין ושירותי שנתקלתי בו מימיי! הצוות ליווה אותי מההתחלה ועד הסוף תוך שמירה על הסטנדרטים המקצועיים הגבוהים ביותר שהכרתי.
תמיד היו שם בשבילי לא משנה באיזו שעה, נתנו לי להרגיש רצוי, שיתפו אותי, נלחמו בשיניים בשבילי, תמיד נתנו לי את ההרגשה שאנחנו ביחד בתהליך וכך היה, לא יכולתי לאחל לעצמי צוות יותר מקצועי, מיומן, מסונכרן, "תקתקן" ונהדר! אני ומשפחתי חבים להם תודה ענקית שמילים לא יכולות לבטא.תודה תודה תודה, אוהבים אתכם מכל הלב ומודים לכם מקרב לב, משפחת קניגסברג סמואל :) 

> לקריאת כל הסקר לחצו כאן

 

סקר שביעות רצון - אורנית ויצמן 
סימנתי את כל התחומים: מקצועיות, אמינות, זמינות ושירותיות. בכל התחומים קיבלתי הרבה מעבר למצופה, יחס מעולה!!!, מאוד מרוצה מהתהליך ומהתוצאה. קיבלתי ליווי צמוד עם המון סבלנות. תודה ענקית לדני ולענבל כמובן ממליצה עליכם בחום.

> לקריאת כל הסקר לחצו כאן

 

סקר שביעות רצון - לימור שרמן
דני היה אדיב וסובלני לשאלותינו מההתחלה. יחס אישי וזמינות בכל עת. ממליצים בחום על השירות שלכם.

> לקריאת כל הסקר לחצו כאן

 

סקר שביעות רצון - דניאל צ'רביס
דני בודו, יועץ המשכנתאות, וענבל, המזכירה, טיפלו בנושא המשכנתא שלנו בנאמנות שאין דומה לה, ובסבלנות אין סופית. הודות לדני חסכנו עשרות אלפי שקלים, נסיים את תשלום המשכנתא במהרה ועל כך אנו מודים לו מאד ומעריכים את המאבק האיתן שניהל מול הבנק.

> לקריאת כל הסקר לחצו כאן

 

סקר שביעות רצון - לימור ואבנר מלכה
הגענו לתהליך עם חששות מאד גדולים ובמצוקה לא פחות גדולה.
לכל אורך הדרך גם דני וגם ענבל נתנו לנו את התחושה שאין לנו מה לדאוג ושאנחנו נמצאים בידיים טובות. כל שאלה שהייתה לנו הם היו שם לאוזן קשבת כל בעיה בה נתקלנו הם היו הראשונים לסייע.
היום אנחנו יכולים לישון סוף סוף שוב רגועים ולחייך שזה הכי חשוב.
ב-3 חודשים (וגם זה רק כי היו חגים באמצע) החיים שלנו ממש השתנו מקצה לקצה חבל שלא שמענו על זה קודם. אז תודה על הכל דני וענבל היקרים יישר כוח ונשמח להמליץ עליכם בחום גדול לכל מי שיקרא בדרכנו ויצטרך סיוע מעין זה.

> לקריאת כל הסקר לחצו כאן

 

סקר שביעות רצון - אסתר ועדן רובינסון
דני וענבל טיפלו באופן יעיל, מאורגן ומקצועי.

> לקריאת כל הסקר לחצו כאן

 

סקר שביעות רצון - סער שושן
לדני היקר, אנו רוצים להודות על הטיפול המסור, השירות המעולה, המקצועיות והיעילות. החלטה נכונה מאוד עבורנו לקחת ייעוץ שחסך זמן רב, ריצות מיותרות ובירוקרטיה בנקאית. שוב תודה ונתראה במשכנתא הבאה. 

> לקריאת כל הסקר לחצו כאן

 

סקר שביעות רצון - גילי ודימה גולדין
ענבל, קרין ודני הייתם נפלאים. המון המון תודה על העזרה!

> לקריאת כל הסקר לחצו כאן

 

סקר שביעות רצון - גלית בן ארויה
קיבלתי שירות מעולה ומקצועי. אשמח להמליץ

> לקריאת כל הסקר לחצו כאן

 

סקר שביעות - אוהד וענבר הלל
דני וענבל גרמו לנו לצאת מהחושך לאור בתהליך המשכנתא שהוא מאוד מורכב ומסובך. אנו מודים על כך ומרוצים מהדרך והליווי.  

> לקריאת כל הסקר לחצו כאן

 

סקר שביעות רצון - שרון רפאלי
אנו זוג בשנות ה- 40, בעלי ניסיון עבר בלקיחת משכנתא מהבנקים. בניגוד לפעמים קודמות התהליך היה מהיר ושקוף ואנו מאוד ממליצים לקחת משכנתא בליווי מקצועי. תודה רבה עבור שירותכם המקצועי והמסור. 

> לקריאת כל הסקר לחצו כאן

 

סקר שביעות רצון - דימה וייסברג
הגעתי לחברת שקל דרך המלצה של חבר מבלי שהכרתי את התחום של ייעוץ המשכנתאות, ולא הייתי בטוח למה לצפות. מהרגע הראשון קיבלנו ליווי אמין, מקצועי ואדיב מדני וענבל, בכל שעה ביום ובכל נושא. בזכותם הצלחנו לקחת משכנתא באחוז ריבית נמוך משמעותית מאשר היינו מצליחים לקחת במידה והיינו עושים זאת לבד, וכל התהליך הפך להרבה יותר נגיש. 

> לקריאת כל הסקר לחצו כאן

 

סקר שביעות רצון - אורן נחיסי
ברצוני להודות לענבל יהב ולדני בודו על השירות שקיבלתי מהם. הייעוץ היה מקצועי, אדיב ומהיר. כל מה שביקשתי נעשה בצורה הכי טובה לשביעות רצוני על הצד הטוב ביותר.  

> לקריאת כל הסקר לחצו כאן

 

סקר שביעות רצון - עדי וניסים כהן
השירות שקיבלנו מהיועץ דני בונו וענבל יהב המקסימה היה שירות פשוט נפלא! דני הינו יועץ מקצועי אשר היה זמין לכל השאלות שלנו, לא משנה באיזו שעה התקשרנו וכמה לבטים היו לנו, תמיד היה אדיב ומקצועי. אני מודה שאני לא אדם קל, וקשה לי להאמין לכל דבר או לכל בקשת חתימה שקיבלתי, תמיד נענתי בתשובות לכל שאלה והכל באדיבות ובמקצועיות עם ידע נרחב. ענבל - אסרטיביות זה שם המשחק! ענבל יודעת להתקשר וללחוץ בייחוד כשצריך לדחוף אותנו להתקדם בתהליך. ענבל נעימה, מדוייקת, מסודרת מאוד ויודעת לסייע בקידום התהליך בצורה מעוררת הערכה. יחד אתם מהווים צוות מופלא שעובד בשיתוף פעולה מוצלח. תודה רבה לכם!

> לקריאת כל הסקר לחצו כאן 

 

סקר שביעות רצון - עירית ועמוס קולשטט
אנחנו רוצים להודות לדני וענבל על שירות מעולה, מקצועי, אדיב ומותאם. התלבטנו מאוד האם כדאי לקחת יועץ משכנתא או להתמודד עם זה לבד. לבסוף החלטנו לפנות לשקל ולקבל את השירות מטעמם - כבר בשלב הראשון באו לקראתנו עם מועד קביעת הפגישה הראשונה עקב לחץ זמנים שהיינו נתונים בו. זכינו לקבל את השירות מדני וענבל!
קיבלנו מענה מקצועי לכל שאלה ששאלנו, שניהם תמיד היו זמינים עבורנו ונתנו תחושה שהעסקה שלנו מנוהלת על הצד הטוב ביותר ומייצגת את האינטרסים והצרכים שלנו (כולל דאגה להצעה הטובה ביותר בביטוח משכנתא וחיים). כיום אנחנו חכמים לומר שלא עולה על הדעת, כיצד אפשר לקחת משכנתא על סכמומים אסטרונומיים בלי נציג מטעמך אשר מבין בעניין!
ואם נשאל את השאלה "עד כמה השירות תאם את צפיותך" - התשובה תהיה מעל ומעבר למצופה.
ועל כך נאמר ת ו ד ה. 

> לקריאת כל הסקר לחצו כאן 

 

סקר שביעות רצון - אורית ושרון חלמי
תודה לחברת שקל על מפגש עם אנשי שירות יוצאי דופן. דני וענבל נתנו לנו מהרגע הראשון שירות מדהים וליווי אישי ומקצועי בכל רגע ורגע. היו זמינים עבורנו לכל שאלה, בעיה או התייעצות ותמיד נתנו לנו מענה אדיב ונעים. אנו שמחים מאוד שנעזרנו בשירות שלכם, אין ספק שזה הפך את המסלול הדי מורכב הזה לנעים ופחות מסורבל ממה שהיה אמור להיות אם היינו עושים זאת לבד. 
כן ירבו אנשי שירות כמו דני וענבל. יש לכם עובדים מדהימים - פשוט זכיתם. אנו ממליצים עליהם בכל הזדמנות שיש! כל הכבוד!!

> לקריאת כל הסקר לחצו כאן 

 

סקר שביעות רצון - איתי הדס
ענבל התייחסה לעסקה כאילו היא עסקה פרטית שלה, וידאה ודאגה ותיאמה ולמעשה ביצעה את הכל והביאה אותנו למצב שרק נצטרך לחתום. כשנתקלנו בבעיות שונות, ענבל מייד ידעה מה הפתרון ואיך הוא התבצע, עקבה אחרי ההתקדמות עד לפתרון כל הבעיות.לא ציפינו לכזה ליווי ואנו אסירי תודה. 

> לקריאת כל הסקר לחצו כאן


סקר שביעות רצון - אביעד שרלג
השירות של דני, ענבל וקארין היה נהדר ואנחנו מאוד מרוצים. תודה רבה!

> לקריאת כל הסקר לחצו כאן

 

סקר שביעות רצון - יוני ישראל
ענבל ודני שני תותחים! מאוד מקצועיים, מאוד סבלניים ובעיקר מאוד שירותיים. בכל שאלה שהייתה לי הם עזרו והסבירו לי הכל מהתחלה ועד הסוף עד שהבנתי את הכל. תודה רבה על שירות מעולה!!

> לקריאת כל הסקר לחצו כאן

 

סקר שביעות רצון - מורן בלנק ואלכס ינקלביץ 
כבר במהלך פגישתנו הראשונה עם דני, הבנו שההמלצות שקיבלנו לא היו לחינם, דני נתן לנו את ההרגשה שיעשה הכל כדי להביא לנו את ההצעה המשלמת ביותר עבורנו.
כל התהליך המשכנתא הוא תהליך שיכול להיות מפחיד למי שאין ידע בתחומים הללו, למרות חוסר הידע והנסיון הרגשנו בטוחים לאורך כל הדרך. גם כשגילנו שנשארו לנו שבועיים כדי לשלם, דני וענבל הפכו את העולם בשבילנו ועשו הכל כדי שנסיים בזמן.
אנו מרגישים היום שקיבלנו את המקסימום שיכולנו לבקש במהלך כל הדרך.
אנחנו רוצים לשבח את המהירות, הנכונות, השירותיות והמקצועיות גם של דניאל בודו ושל ענבל יהב, שמבחינתו היו צוות מנצח בשבילנו. ההרגשה שהם נתנו לנו לאורך התהליך היא שרק אנחנו חשובים וכל דבר שנצטרך הם כאן בשבילנו ולא נצטרך אפילו להתאמץ. תודה על הכל.

> לקריאת כל הסקר לחצו כאן

 

סקר שביעות רצון - לירון ששון
אני ובעלי מאוד מרוצים מהשירות של דני וענבל. דני מקצועי מאוד ולכל אורך הדרך נתן תחושה שאכפת לו מאוד לחסוך לנו בעלויות, ובכל הזדמנות שאל שאלות כדי לראות איך אפשר לשפר את תנאי המשכנתא, וכמובן תמיד ענה בסבלנות על כל השאלות. ענבל גם תמיד הייתה זמינה לענות ולעזור בכל פנייה. אנחנו מרוצים מאוד ונמליץ בחום. 

> לקריאת כל הסקר לחצו כאן

 

סקר שביעות רצון - יניב ישרים
דני וענבל, נהנתי לעבוד אתכם. עברנו תהליך לא קצר ואף מורכב, שהסתיים בהצלחה רבה, הרבה בזכותכם. הפגנתם לאורך הדרך מקצועיות, זמינות ושירותיות הראויים לשבח. במיוחד רוצה לציין את העובדה שהרגשתי שאתם שותפים איתי לדרך... וביחד הצלחנו לעמוד במשימה. אתם צוות לעניין - המשיכו כך!

> לקריאת כל הסקר לחצו כאן

 

סקר שביעות רצון - גלעד חושני 
דני וענבל לקחו אותי לידיהם ועזרו בכל שלב ושלב. הסבירו את שלא הבנתי ואף עמדו על הדברים שלא יכולתי להבין. אין מילים לתאר עד כמה אני מרוצה מהשירות שקיבלתי. לא מובן מאליו כלל וכלל ומומלץ בחום. אין ספק שאשתמש בשירות "שקל משכנתאות" גם בעתיד. כדאי!!

> לקריאת כל הסקר לחצו כאן 

 

סקר שביעות רצון - יונתן שומשטיין 
הצוות היה תומך, סבלני, מקצועי, יעיל ונהדר. עזרו לי מאוד לעמוד ביעדי הזמנים הקצרים שהיו לי.

> לקריאת כל הסקר לחצו כאן 

 

סקר שביעות רצון - עינב עזרא 

קיבלתי מדני וענבל את השירות הכי מקצועי, אדיב ואכפתי.
אשמח להמליץ לחבריי על חברת שקל. תודה רבה על שירות מדהים! 

> לקריאת כל הסקר לחצו כאן 

 

סקר שביעות רצון - סרגיי קוזלובסקיי
 תודה רבה על השירות והאמינות. שמחתי לעבוד אתכם. 

> לקריאת כל הסקר לחצו כאן 

 

סקר שביעות רצון - לודמילה אוסטרובסקי
עברתי ייעוץ וטיפול ע"י דני יועץ המשכנתאות. קיבלתי טיפול יוצא דופן גם בהיבט המקצועי וגם בהיבט האישי. הוא עזר לי בלי להתחשב בשעות עבודה, היה זמין, מקצועי וקשוב לכל בעיה. קיבלתי מענה על כל שאלה ותמיכה אין סופית. תודה ענקית על שירות יוצא דופן!

> לקריאת כל הסקר לחצו כאן   

 

סקר שביעות רצון - מקסים טוזיק
הנציגים של שקל יצרו איתנו קשר בעקבות בקשה שלנו. הגיע אלינו יועץ משכנתאות בשם דני בודו, שנתן שירות מעולה ומפורט. עבר על כך הפרטים והציג לננו תוכנית פעולה שתחסוך לנו כמה עשרות אלפי שקלים אם נמחזר את המשכנתא. בהמשך הטיפול התבצע על ידי ענבל יהב. הטיפול של ענבל היה פשוט מעולה. היא נתנה פתרון לכל בעיה בצורה מקצועית ומהירה. ברוב המקרים התכתבנו באימייל ותשובות היו מתקבלות די מהר (עד 5 דקות). 
כל התהליך לקח כמה שבועות והסתיים לשביעות רצוננו. אנו ממליצים בחום להשתמש בשירות של שקל עבור ייעוץ למיחזור משכנתא.  

> לקריאת כל הסקר לחצו כאן

 

סקר שביעות רצון - כרמית חי זיתון 
ליווי צמוד בכל מהלך מחזור המשכנתא, ייעוץ אישי ומקצועי. ענבל ודניאל הדריכו אותנו מה לעשות וקישרו מול אנשי המקצוע (שמאות, בנק וכו'). המון תודה על הנכונות, השירות והמקצועיות. 

> לקריאת כל הסקר לחצו כאן 

 

סקר שביעות רצון - אורנה ושמואל בן ארי
דני וענבל צוות מנצח! תמיד קשובים, מבינים, רציניים והרגשתי הייתה שתמיד הם רוצים ומוכנים לעזור בכל שלב. בעזרתכם הרבה הצלחנו לעבור את משוכת הבנק בקלות ובזריזות. 

> לקריאת כל הסקר לחצו כאן   

 

סקר שביעות רצון - אלכסנדר פוליטמן
יחסי אישי, זמינות לשאלות, בעיות ומענה מהיר. תוצאות מהירות ובמידי. הסברים ודגשים על תהליכים. מציאת פתרונות לכל הבעיות. עזרה בפיצוים מהעבודה הקודמת. מציאת משכנתא המתאימה לצרכים שלי. המלצה מעולה על עו"ד. תודה רבה לדני וענבל על העזרה והתמיכה. אשמח להמשיך לעבוד איתם בהמשך.
 

> לקריאת כל הסקר לחצו כאן   

 

סקר שביעות רצון - ורד שקד
 שירות מעולה, זמין, מקצועי ויחס אישי.ענבל ודני כל הכבוד לכם. 

> לקריאת כל הסקר לחצו כאן  

 

סקר שביעות רצון - דוד סלמן
ברצוננו להודות לנציגי שקל: דני בודו וענבל יהב על הטיפול המקצועי, היחס האישי בכל שלבי התהליך שהיו לא פשוטים וקצת ארוכים ומייגעים. ניתן היה לדעת שיש על מי לסמוך. במיוחד ברצוני לציין את דני שלווה אותנו צמוד ודאג תמיד לתמוך ולהרגיע אותנו שהוא אתנו ולשרותינו תמיד ובכל שלב שהיינו צריכים את עזרתו היה תמיד מוכן וזמין. יש בדני הרבה יותר מעבר לה%

שקל משכנתאות
חבילות השירות
ביטוח משכנתא
ביטוח דירה
מחשבונים
לקוחות ממליצים
google+ youtube
facebook linkedin
בניית אתרים
כל הזכויות שמורות לקבוצת שקל © 2011